fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Куби 18*18*16см 3,8л сјајна пластика со вградена тасна 73200 / Saksija coubi plastika

119 ден

 • Капацитет: 3,8 литри
 • Димензии (ДxШxВ): 18*18*16.5 cm
бела
зелена
кафеава
крем
антрацит
SKU: 073200 Категории , , ,
Сподели:

Саксија од серијата Coubi, која се карактеризира со сјајна површина и прекрасни бои. Тие создаваат топол акцент во секоја просторија. Садот има елегантен и модерен дизајн, а самиот може да делува како декоративен елемент. Изработен од висококвалитетна пластика отпорна на атмосферски влијанија, оваа саксија е идеална за внатрешна и надворешна употреба. Лесен е и затоа е лесен за транспорт. Саксијата со цвеќиња доаѓа како комплет со чинија.

Детали:

 • Саксијата за цвеќе Coubi со чинија
 • Капацитет: 3,8 литри
 • Димензии (ДxШxВ): cm приближно:18*18*16.5 cm
 • Облик: квадрат
 • Со сјајна површина
 • Материјал: пластика
 • Висок квалитет
 • Отпорен на временски услови и УВ
 • Отпорен на удари
 • Погоден за внатре и надвор
 • Идеален за секоја соба
 • Лесен и практичен
 • Опсег на испорака: 1x саксија Coubi со чинија.

 

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Куби 18*18*16см 3,8л сјајна пластика со вградена тасна 73200 / Saksija coubi plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД