fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија форма зајче керамика Saksija keramika zajce

479 ден

Сподели:

Разиграниот принт прави совршена основа за расцутено растение по ваш избор. Слаткото момче зајаче и слаткото девојче зајаче прават одличен пар за да ги покажете вашите растенија!

  • Материјали: керамика
  • Димензии: Φ 14Χ23

Избери модел

Машко, Женско

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија форма зајче керамика Saksija keramika zajce

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД