fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Грација со ногарки 24*24*19см Saksija Gracija so nogarki

399 ден

SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Саксиите за цвеќиња од серијата Gracia се направени од висококвалитетна пластика и се отпорни на климатски услови како што е сонцето. Саксијата со цвеќиња е совршена за внатрешна и надворешна употреба. Благодарение на својот уникатен дизајн, овој сад е совршен за украсни растенија.
Четирите отстранливи ногарки не само што се практични, туку имаат и елегантен дизајн кој имитира дрво. Комплетот вклучува влошка на дното на садот за да ги одржува растенијата влажни.

Димензии:
Должина: 24 см
Ширина: 24 см
Висина: 18,7 см
Тежина: 0,863 кг
Облик: квадрат

Избери боја

Зелена, Антрацит, Бела

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Грација со ногарки 24*24*19см Saksija Gracija so nogarki

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД