fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Саксија керамика форма на Кактус Saksija keramika forma na kaktus

219 ден

Дијаметар : ф12cm

Висина : 12cm

Волумен : 0,6 l

Продадено!

SKU: 932452 Категории , ,
Сподели:

Состав: Керамика Димензии и тежина Тежина: 560 g

Карактеристики Боја: Зелена

Дијаметар, cm: ф12 Висина, cm: 12

Волумен, : 0,6 l

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија керамика форма на Кактус Saksija keramika forma na kaktus

219 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД