fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија корпа бамбус Saksija korpa bambus

779 ден

Димензија: 28x27cm

 

Сподели:

Сиво каспо  за уредување на вашиот простор. Тој е јутен и нуди висок естетски ефект додека е погоден и за внатрешни и за надворешни простори под услов да не се навлажни.

Има кружен отвор за поставување помала саксија.

Димензија: 28x27cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија корпа бамбус Saksija korpa bambus

779 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД