fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија корпа бамбус Saksija korpa

779 ден

Димензија:28X27 sm

Сподели:

Декорацијата на градината, балконот или терасата е еден од нашите омилени приоритети во пролет. Изберете ги најубавите украси и мал мебел за да ја создадете атмосферата што ја сакате. Надворешноста на куќата е продолжение на ентериерот, затоа изберете предмети со кохерентност и хармонија.

Прекрасен предлог за секој стил: ДЛАБОКО кафеава КОША 28X27 sm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија корпа бамбус Saksija korpa

779 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД