fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Лале ф14*13см/1,5л пластика Б182-1 Saksija lale plastika

49 ден

Димензии: 140*130мм

Волумен:1.5 литри

бела
зелена
кафеава
крем
лила
светло плава
сива
црна
SKU: 000468 Категории , ,
Сподели:

Пластична сјајна тркалезна саксија со подлога.

Погоден за директно садење цвеќиња и разни растенија, внатре или на отворено.

Идеален за украсување канцеларии и домови.

Дебели ѕидови и квалитетн саксија.

Совршена декорација за дом и тераса

Димензии: 140*130mm / 1.5 литри

 

 

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Лале ф14*13см/1,5л пластика Б182-1 Saksija lale plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД