fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Лале ф18*17/3л пластика Б182-2 Saksija lale plastika

79 ден

Волумен:3L

DДимензија: 180 x 170 mm

бела
кафеава
киви
крем
лила
светло плава
сива
црвена
црна
SKU: 000475 Категории , ,
Сподели:

Пластична сјајна тркалезна саксија со подлога.

Погоден за директно садење цвеќиња и разни растенија, внатре или на отворено.

Идеален за украсување канцеларии и домови.

Дебели ѕидови и квалитетн саксија.

Совршена декорација за дом и тераса

 

Волумен:3L

Димензија: 180 x 170 mm

 

Избери Боја~

, , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Лале ф18*17/3л пластика Б182-2 Saksija lale plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД