fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија орхидеја проѕирна Saksija orhideja PRIZMA Original price was: 200 ден.Current price is: 129 ден.

Саксија орхидеја ф16см Saksija orhideja Sanja

Original price was: 150 ден.Current price is: 99 ден.

Шифра: 163545 Категории , ,
Сподели:

Дизајниран за садење орхидеи (Phalaenopsis, Wanda) и други епифити, чии корени се вклучени во фотосинтезата. 

Обликот обезбедува брз одлив на влага од кореновиот систем, создава прилив на воздух во корените (благодарение на конусот на дното на структурата), во внатрешноста на вазна се одржува константна температура поради инертноста на материјалот пред загревањето или ладење.

 Транспарентната површина на тенџерето лесно ја пушта светлината до корените.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија орхидеја ф16см Saksija orhideja Sanja

Original price was: 150 ден.Current price is: 99 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД