fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Виола ф12*10см 0,9л пластична со внатрешна тасна 595127 saksija viola Original price was: 100 ден.Current price is: 79 ден.
Саксија дрвен декор ф15*14см 1,5л пластична 001427 / Saksija plasticna dekor drvo Original price was: 120 ден.Current price is: 79 ден.

Саксија плитка со подметач / saksija plitka so podmetac

50 ден120 ден

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Избери Боја~

, , , ,

димензија

ф20*10cm, ф25*12cm, ф30*14cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија плитка со подметач / saksija plitka so podmetac

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД