fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Виолет коцка пластика 19*19*16см /3л Saksija violet kocka plastika

85 ден

ВОЛУМЕН:3L

Димензија: 185x185x162 mm
бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна
SKU: 002332 Категории , ,
Сподели:

Модерен квадратен саксија со подлога и мазна мат површина. Погоден за директно садење цвеќиња и украсување на ентериери, домови, канцеларии и балкони.

  • Сад изработен од пластика отпорна на УВ.
  • Комплет со закачена подлога.
  • Димензии : 19x19x16 (ДxШxВ см.)
  • Волумен: 3 литри.
Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Виолет коцка пластика 19*19*16см /3л Saksija violet kocka plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД