fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Салемо двосед маса и две фотелји Garnitura Salemo sofa masa i dve fotelji

23.490 ден

кафеава
крем
антрацит
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Модерен дизајн, елеганција и многу висока удобност се главните карактеристики на комплетот мебел Salemo.

Комплетот е составен од широк, удобен двосед, 2 фотелји и маса со функција за складирање.

Мебелот се карактеризира со оригинална текстура која имитира природен ратан.

Комплетот ќе биде идеален за уредување на градини, тераси и за внатрешни работи.

Мебел по актуелните трендови во дизајнот, лесен за составување и чистење.

Отпорен на неповолни временски услови и УВ зрачење.

 

Производ бр.17206003
Димензии на производот :
Стол ( x 2): 79 x 67 x 76cm;
Софа 133 x 67 x 76cm;
Маса со перница x маса: 76 x 56 x 42см
Димензии на пакувањето :120 x 80 x 59cm
Нето тежина :37.10кг

Задоволни клиенти

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Салемо двосед маса и две фотелји Garnitura Salemo sofa masa i dve fotelji

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД