fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Самолеплива фолија за стакло/Folija samolepliva

280 ден

Продадено!

SKU: 719609 Категорија Ознака:
Сподели:

Создава приватност и дозволува светлината да поминува Еколошка статичка специјалност

Широко се користи во стан, бања, спална соба, кујна, лоби, трем, итн.

Лесно е да се ракува и инсталира и ќе трае многу години без лупење или промена на бојата.

Налепи сам со вода, нема статички лепак за лепило, лесен за лупење, еднократно, го заштитува мебелот

Повеќе од 99% анти-УВ, намалете го времето за климатизација, не дозволува да се загрева од сонцето така што собата ќе биде за неколку степени понсика.

Лесно за лепење и одлепување, повторна употреба и заштита на стаклото на прозорецот, не останува ни трага.

Нормалната дебелина создава кубни уметнички ефект.

Прекршувањето на сонцето носи прилично ефект на виножито.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Самолеплива фолија за стакло/Folija samolepliva

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД