fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Санка со елка светлеЧка метал Sanka so elka svetlecka metal

739 ден

Сподели:

Божиќна метална украсна санка, идеален избор за празнична декорација во сите области, создавајќи најубава божиќна атмосфера дури и навечер, бидејќи има вградено осветлување. Можете да го користите заедно со други украси за сам конструкции или да го поставите на разни површини и мебел, дури и покрај вашата елка. Изработен е од метал за поголема отпорност на падови, па можете да ги користите многу години. Има батерија за осветлување каде што штекерот е на големо растојание или во средини каде што не се препорачува поврзување со струја.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Санка со елка светлеЧка метал Sanka so elka svetlecka metal

739 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД