fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Табла на закачување со натписVisulec vrata natpis n.g 45*1*19sm 600-41509 Original price was: 770 ден.Current price is: 422 ден.
Шише со снег Sise so sneg i papirus 3.5*7.5sm 600-42060 Original price was: 151 ден.Current price is: 58 ден.

Санка висулец дрвена со декор ирвас Sanka so elen drvena 42*4*18sm 600-41510

Original price was: 871 ден.Current price is: 481 ден.

Шифра: 600-41510 Категории , ,
Сподели:
  • Боја: Црвена
  • Материјал на производот: Дрво
  • Должина (см): 18
  • Висина (см): 42
  • Ширина (см): 4
  • Бруто Тежина на парче GW(Kgr): 0,44
  • Нето Тежина на парче NW (Kgr): 0,396
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Санка висулец дрвена со декор ирвас Sanka so elen drvena 42*4*18sm 600-41510

Original price was: 871 ден.Current price is: 481 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД