fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чорап за подароци со новогодишен декор corap so novogodisen dizainvolnen Original price was: 312 ден.Current price is: 239 ден.
Сталажа полица организер метален бања / Stalaza polica organizer banja Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.279 ден.

Сет џогер со кофа на преклоп / set kofa so dzoger na preklop

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 899 ден.

Шифра: 113046 Категории , , , ,
Сподели:

Сака да го исчисти вашиот под и да се грижи за уморот што го предизвикуваат тешките кофи, ако да, тогаш  има нешто неверојатно за вас.  Mop Stick Rod with Bucket Set  по пристапна цена со квалитет и задоволство. Тоа е уред за чистење наменет да ја направи секоја позиција за чистење на подот поедноставна, побрза и поумешна. Чистењето е една од незаменливите работи што луѓето мора да ја прават дома, но никој не сака да го прави тоа затоа што е тешко, ќе ве извалка и тешко се чисти. Но, сега, со помош на корпа за џогер со цедалка, можете лесно да ги исчистите подот и површината со волшебната самочистечка џогер, која е многу погодна за влажна и сува употреба! Дизајнот за  автоматско чистење  е различен од  традиционалниот џогер. Традиционалниот џогер бара тешка кофа, што предизвикува повеќе збунетост отколку чистење, или ќе се исцеди по неколку пати, што ќе ве извалка во процесот, а ова суперфино влакно Чистата има  автоматска корпа за перење  и функција отпорна на прскање. Овој неверојатен дизајн го олеснува чистењето на кујната или бањата, побрзо и помалку заштедува труд од било кога.

 

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет џогер со кофа на преклоп / set kofa so dzoger na preklop

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 899 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД