Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за бања канта четка држач за четка и сапун дозер за сапун пластика/ Set za bajna kanta cetka drzac za cetka i sapun dozer za sapun plastika

1.199 ден

Сподели:

Металниот комплет за бања има одличен квалитет и елитен модерен дизајн.
Тие се производи што ќе додадат елеганција на вашите комплети за секојдневна употреба
и ќе ја направат вашата бања да заблеска со нов сјај.
Се состои од 5 дела заедно со четката.

+ Држач за четки за заби

+ Дозерот за цврст сапун

+ Дозерот за течен сапун

+ Тоалетна четка и кофа Висина 23см Ширина 9 см

+ Корпа за отпадоци Висина 24,5 см Ширина 18 см

+ Корпа за отпадоци Висина 24,5 см Ширина 18 см

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за бања канта четка држач за четка и сапун дозер за сапун пластика/ Set za bajna kanta cetka drzac za cetka i sapun dozer za sapun plastika

1.199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД