fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за манакир во украсна кожна кутија Set za manekir

259 ден

SKU: 935217 Категории ,
Сподели:
  • Содржи алатки за нокти на нозете за нега на раце, стапала и лице. овој комплет за маникир педикир го има сето она што ви треба. Комплетен комплет за нокти 7 парчиња! Црн комплет за нокти за сечење нокти ножици за сечење нокти за нокти.
  •  Комплетот за педикир е изработен од цврст нерѓосувачки челик и дизајн за заклучување на копчињата. Лесно затворајте и отворајте. Машините за нокти се остри и водоотпорни, не рѓосуваат лесно. Сет нокти за нокти црн сет за нокти ножици за нокти за нокти.
  • Сетот за маникир за мажи доаѓа со7*11*1sm , комплетот за маникир доаѓа со пренослива футрола од синтетичка кожа која лесно се отвора со притискање на копче. алатки во вашите модни чанти, лесни и практични кога одите на патување. Ножици за нокти Сет секачи за нокти за нокти и црн сет за нокти за нокти.
  • Мултифункционалниот комплет за маникир и алатките за нега на личното дотерување можат да одговорат на се што ви треба. Најдобар подарок за пријателите, членовите на семејството, љубителите на маникир и педикир за Божиќ, Денот на вљубените и родендени. Нокти на прсти црн сет за нокти ножици за нокти Нокти за сечење нокти комплет секачи.
  • 100% гаранција за задоволство. Овие машинки за нокти имаат одлично калибрирано напнатост и се совршено подредени за да се справат со кој било шајка. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и ние ќе го решиме во рок од 24 часа додека не бидете задоволни. црн сет за нокти за нокти ножици за нокти сет секачи за нокти.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за манакир во украсна кожна кутија Set za manekir

259 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД