fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за манекир со 12 елементи кожна кутија Set za manakir

339 ден

SKU: 935224 Категории ,
Сподели:
  • Професионалниот комплет за сечење нокти  доаѓа со 12 инструменти за нега на лице, нокти и педикир. Со нашиот комплет за маникир за дами и мажи, ќе имате се што ви треба.
  • Овој комплет за маникир е изработен од врвен нерѓосувачки челик, кој е цврст и остар, што го прави едноставно средувањето и негувањето на вашите нокти.
  • Ергономски дизајн, сите алатки имаат рачки што не се лизгаат, што ги прави лесни за употреба и држење.
  • Комплетот за нега на нокти вклучува кожна футрола од 10*11см за држење на алатите; лесно се става во торба , а идеален е за употреба дома, во канцеларија или во салони.
  • Сите алатки се внимателно избрани за да се задоволат барањата на семејството. Овој професионален маникир доаѓа и со елегантна кожна футрола, која е одличен подарок за семејството и пријателите.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за манекир со 12 елементи кожна кутија Set za manakir

339 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД