fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за тоалет бања 5/1 Set za toalet Ansan SAS06

1.449 ден

SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,
Сподели:

Ансан Приманова Палма 5 Парчиња Беж Сет Бања Сас06

Приманова палма 5 парчиња беж комплет за бања SAS06

Содржина на производот

Дозер за течен сапун Дозер за сапун Држач за четка за заби Корпа за отпадоци со капак Има четка за тоалет. Изработен од висококвалитетна, тврда и пластика.  Тоа е декоративен дизајн. Металните тела се направени од нерѓосувачки челик. Изработен од материјал отпорен на кршење. Не остава отпечатоци од прсти. Не оставајте го производот влажен по чистењето. Не користете тврди сунѓери или жичени четки за чистење на пластични/метални површини.Не користете детергенти со високо ниво на pH за чистење на производот.

Големини на производи

Дозер за течен сапун: 8,8 X 18 Cm

Држач за сапун: 13 X 3,2 Cm

Држач за четка за заби: 8,8 X 11,5 Cm

Канта педал 21 X 22 X 27,5см

 

Четка за тоалет: 11,5 X 36см

Избери боја

Бел, Сив, Крем, Кафе

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за тоалет бања 5/1 Set za toalet Ansan SAS06

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД