fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шише дозер пвц кечап сенф мајонес чоколаден прелив Sise dozer kecep senf majonez cokoladen preliv l622

79 ден

Сподели:

Материјал; Пластичната
боја ќе биде испратена според статусот на залиха.
димензија 8,5х8,5х20см

волумен 550мл

 

Димензии 9 × 9 × 20 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шише дозер пвц кечап сенф мајонес чоколаден прелив Sise dozer kecep senf majonez cokoladen preliv l622”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шише дозер пвц кечап сенф мајонес чоколаден прелив Sise dozer kecep senf majonez cokoladen preliv l622

79 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД