fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Шолја стаклена Чаша дупло дно 250мл / casa solja duplo staklo dno

199 ден

Продадено!

Сподели:
  • Уживајте во топли или ладни пијалоци уште подолго – Без разлика дали го сакате вашиот пијалок топол или ладен, верувајте во  шолји за кафе за да ја одржувате на идеална температура. Уживајте во чистото задоволство со секоја голтка од вашиот омилен пијалок во нашите стаклени чаши сп дупло стакло.
  • Нема да ви ги изгори прстите – Специјално дизајнирана со чаши со двојни ѕидови, оваа термална шолја за кафе го одржува кафето или чајот топло. Бидејќи шолјите за кафе имаат рачка отпорна на пренос на топлина, можете удобно да ја држите, без разлика колку е топол пијалокот.
  • Издржливи, лесни за одржување шолји за кафе – Направени од тешко трошено боросиликатно стакло, проѕирните шолји за кафесе отпорни на кршење и отпорни на гребење. Загрејте ги пијалоците во микробранова печка или исчистете ги чашите за пиење во машина за миење садови без грижи!
  • Совршено за вашите омилени пијалоци – Послужете каков било вид на пијалок за себе или за најблиските во нашата лате чаша. Покрај топлите пијалоци кои се варат на пареа, овие шолји за кафе со двојни ѕидови содржат и топли и ладени пијалоци.
  • Идеален стаклен сет подарок за сите прилики – Со нивната безвременска привлечност и издржливост, нашите проѕирни очила прават незаборавен подарок што секој ќе го цени. Тоа е функционален и внимателен подарок што вие или вашите најблиски можете да го користите секој ден.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја стаклена Чаша дупло дно 250мл / casa solja duplo staklo dno

199 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД