fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички ѕвезди големи и мали 1+2,5*0,9m sijalicki zvezdi golemi i mali

699 ден

бела
жолта
Шарена
SKU: Не е достапно Категории , , , Ознаки: , ,
Сподели:

димензија: 3.5 x 1.5m

внатрешно и надворешно користење

8 функции на светење

можност за наддавање

 

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички ѕвезди големи и мали 1+2,5*0,9m sijalicki zvezdi golemi i mali

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД