fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички реси со форма мразулци 3.5 x 0.6m sijalicki visulci so forma mrazulci 881924

699 ден

димензија: 3.5 x 0.6m

боја: топло бело

внатрешно и надворешно користење

8 функции на светење

можност за наддавање

Сподели:
 • Надградени божиќни светла за мраз: 360 светли LED диоди, вкупно 16 мразулци, последната сијалица во секоја капка е обвиткана со леден конус, што ги прави светлата за мраз поцврсти. Должина на светлина 3м  оловен кабел 2м.
 • Може да се поврзе, максимум 4 дополнителни светилки.
 • Надворешните божиќни светла со мраз се совршени за прозорци, завеси, врати, скали, соба, дома и божиќни украси.
 • 8 режими на осветлување Божиќни светла: комбинација, во бранови, секвенцијални,блиц, бавно бледнее, трепкање/блиц и постојано вклучено, вкупно 8 режими за опции. Само изберете го вашиот омилен режим или можете да уживате во овие режими наизменично.
 • Водоотпорен IP44 и вграден мемориски чип: Божиќните светла со мраз се водоотпорни и можете да ги обесувате бајковите светла на отворено, само не заборавајте да го одржувате адаптерот сув.  
 • Нисконапонски 360 LED светла за мраз: Излезниот напон на божиќните жичени светилки со мраз е 220V, безбеден и заштедува енергија. Компатибилен со сите европски стандардни штекери, 
 • Влез со 220V IP44
 • Поставете блескави Мразулци оваа празнична сезона со светлосна низа со 16LED мразулци расфрлани меѓу каскадни 80LED светла. Со големи мразулци од 22см кои вклучуваат по 7 LED диоди, оваа светлосна низа прикажува спектакуларен ефект на ѕвезда што паѓа. Совршена е за празнично украсување на отворено покрај линиите на покривот, на дрвја – или каде и да уживате во новогодишните светилки. Поврзете до 4 комплети за подраматичен ефект .
  • Прекрасната технологија  прикажува ефект на светлосно шоу „ѕвезда што стрела“ надолу
   • Вклучува 16лед  светлечки мразулци меѓу низите каскадни светла
   • Карактеристики 80 светли, енергетски ефикасни LED осветлување
   • Поврзете до 4 комплети од крај до крај
   • За внатрешна и надворешна употреба

   

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички реси со форма мразулци 3.5 x 0.6m sijalicki visulci so forma mrazulci 881924

699 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД