fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Сијалички 4м+1,5м кабел форма топки 20бр sijalicki topka 4m Original price was: 800 ден.Current price is: 549 ден.
Сијалици 100лед 10м профи за надворешна употреба Sijalici 10m 100 led Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.399 ден.

Сијалички новогодишни герланада 16m 400led во котор Sijalicki vo kotor

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 749 ден.

Сподели:

400 LED диоди игри со светлосни намотки со топла светлина 16m

со игри на светлина погодни и за внатрешни и за надворешни простори.

Светла со мала потрошувачка на енергија. LED диодите, кои емитуваат топла светлина, имаат дијаметар од 5 mm, а растојанието помеѓу LED диоди е 4cm. Ставката е опремена со макара за кабел за да се олесни намотувањето. Синџирот е опремен со трансформатор IP44.

Непрекинато светат цо нежно топла жолта боја со можност за продолжување .

 

Спакувано со хартија и пластика што може да се рециклира.

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

Број на светла: 400 топло светло LED диоди,

Употреба: внатрешно и надворешно,

Должина: 16m,

Боја на кабел: зелена,

Влез: 220-240V 50-60Hz,

Излез: 31V, 9VA.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни герланада 16m 400led во котор Sijalicki vo kotor

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 749 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД