fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалици 100лед 10м профи за надворешна употреба Sijalici 10m 100 led

1,119.20

Сподели:

Трепкајте и заблескајте овој Божиќ со самовилните светла!

 

Карактеристики:

  • 11,9 метри (должина на осветлување) / 2 метри Оловен кабел
  • 100 топло бели и бели LED диоди
  • Самовила светлина
  • 1 Трепкачки ефекти со функцијата за задржување на меморијата
  • Растојание од 6 см помеѓу секое LED светло
  • Внатрешно / Надворешно (приклучокот / трансформаторот мора да се наоѓа внатре или во сува кутија отпорна на временски услови )

 

На отворено ова се совршено решение за покриви, гаражи, балкони, огради и многу повеќе. Во затворен простор тие се идеални за употреба околу прозорци или новогодишна елка. Погоден за секоја пригода во текот на целата година. Идеални се во забавен простор за сите семејни собири и се голем фаворит за роденденски забави и свадби.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалици 100лед 10м профи за надворешна употреба Sijalici 10m 100 led

1,119.20
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД