fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалици новогодишни бежични во форма на свеќе Sijalici Sveki 5/1 beli 600-11481

Original price was: 871 ден.Current price is: 481 ден.

Шифра: 600-11481 Категории ,
Сподели:

ЛЕД свеќи од дрво, 5 парчиња, бела свеќа Eurolamp 600-11481

 • Тип на светилка: LED
 • Боја: Бела
 • Вкупен број на светилки/сијалици: 5
 • Боја на светилката: Топло бела
 • Безжична врска: Да/Да
 • Висина (см): 10
 • Димензии на декоративен елемент (должина x висина x ширина cm): 1,5x10x4
 • Моќност: батерија/батерија
 • Тип на батерија: 4,5V
 • Вкупна потрошувачка во вати: 0,45
 • Степен на хидроизолација (IP): IP20
 • во сетот се вклицени и 5 батерии
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалици новогодишни бежични во форма на свеќе Sijalici Sveki 5/1 beli 600-11481

Original price was: 871 ден.Current price is: 481 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД