fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалици топка герланда новогодишни 20led 4m со можност за продолжување Sijalicki topka gerlanda novogodisni

479 ден

димензија: 4m

16 бели топки со жолта боја на сијалички

дијаметар на топка 6cm

можност за наддавање

Сподели:
  • Безбедно за деца: Топки со лесни ланци направени од рачно изработени памучни топчиња и штедливи LED светилки, кои работат со нисконапонски ЕУ приклучок  и се безбедни за деца и домашни миленици. Самовилските светла испуштаат убава, топла, пригушена светлина, која е совршена за играње во детската соба и за заспивање.
  • Креатор на пријатна атмосфера: 20 LED топки светат во топло жолта. Топлите самовилски светла создаваат нагласена и пријатна атмосфера. Одлично за украсување на детски соби, соби, играчки шатори, балкони, завеси, додатоци за домот, свадби, родендени, Божиќ, кампување или други настани или едноставно како блескав центар за вашата вечера.
  • Неверојатно заштедува енергија – Со потрошувачка на енергија од само 0,54 вати, тој е идеален за долги, пријатни часови дома. ПВЦ бакарните жици обезбедуваат помала потрошувачка на енергија и подолг животен век на самовилските светла. Целосната должина на лесниот синџир е прибл. 4,5 cm со доводниот кабел и дијаметарот на топчињата е 6 cm.
  • CE-тестиран: Нашиот внатрешен лесен ланец со топки го доби сертификатот CE и е сигурен за купување. Лесен за инсталирање, ниска температура, низок напон и заштеда на енергија.
  • – – Најдобриот подарок за вашите пријатели, најблиските и семејството.
  • Станете мајстор на вашата декорација
  • Фенси дизајн: Секоја LED е опкружена со декоративна сфера обвиткана со конци. Секоја памучна топка има дијаметар од 6 cm и е рачно завиткана од памучно предиво.
  • Дали за свадби, фестивали и забави или за дневната соба дома: самовилските светла создаваат атмосферска атмосфера, не само на Божиќ или во зима. Погоден за декорација, Божиќ, Нова Година, други фестивали, распоред на свадбена позадина, забави, градина, хотели, барови, клубови, места за танцување, продавници и така натаму.

Спецификации:

Име на производ: Памучни топчиња самовила светла

Напојување: ЕУ приклучок

Вкупна должина: прибл. 4,5 м

Дијаметар на топката: 6 см

Количина на LED: 20

Извор на енергија: струја

Влезен напон: 220-240 V

Напон: 3 V

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалици топка герланда новогодишни 20led 4m со можност за продолжување Sijalicki topka gerlanda novogodisni

479 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД