Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалици новогодишни герланада форма на свеки Sijalici 10/1 Sveki 600-11157

382 ден

Продадено!

Сподели:

Сет од 10 свеќи за батерии, топло бело LED Eurolamp 600-11157

 • Категорија: Серии/Линија
 • Тип на светилка: LED
 • Вкупен број на светилки/сијалици: 10
 • Боја на кабел: Транспарентна
 • Боја на светилката: Топло бела
 • Големина на сијалицата (мм): 5
 • Продолжување/Екстензија Број на дел: До 3/Тил 3
 • Должина (см): 200см
 • Димензии на декоративен елемент (должина x висина x ширина cm): 1,5x7x1,5
 • Растојание на сијалицата (cm): 15
 • Продолжение за испорака (cm): 50
 • Моќност: батерија/батерија
 • Тип на батерија: 4,5V
 • Вкупна потрошувачка во вати: 0,45
 • Степен на хидроизолација (IP): IP20
 • Тип на кабел: ПВЦ
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалици новогодишни герланада форма на свеки Sijalici 10/1 Sveki 600-11157

382 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД