fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконска модла форма елка Silikonska Modla forma Elka Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.
Елка 150см Ројал Elka 150sm Royal Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.449 ден.

Силиконска модла форма Дедо мраз Silikonska modla forma dedo mraz

Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.

Шифра: 718094 Категории ,
Сподели:
Силиконски калап за торта во форма на Дедо Мраз, измешајте боја,
 за да создадете магично расположение на новогодишната ноќ. 
Идеален за печење бисквити, колачи, мафини, новогодишни кекси итн. 
Големината на калапот е 18 x 11,5 cm, материјалот е целосно безбеден за здравјето,
 100% силикон за храна, без туѓи мириси, многу лесен за употреба, лесен за чистење,
 зафаќа малку простор за време на складирањето. Благодарение на оваа форма, 
не само што можете да ја мирисате елката, туку и да одгризете парче;
 вие и вашите најблиски ќе бидете воодушевени од кулинарската креација!
 Израдувајте се себеси и вашите најблиски во новогодишната ноќ!
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла форма Дедо мраз Silikonska modla forma dedo mraz

Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД