fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Сијалици 100лед 10м профи за надворешна употреба Sijalici 10m 100 led Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.399 ден.
Силиконска новогодишна модла 6/1 Silikonska modla novogodis Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Продадено!

Силиконска модла колачи снегулки 6/1 silikonska modla novogodisni kolaci

Original price was: 300 ден.Current price is: 179 ден.

Продадено!

Шифра: 616096 Категории ,
Сподели:
  • Изработени од висококвалитетен силиконски материјал, божиќните калапи за печење имаат одлични перформанси за долг работен век, безбедна храна и лесни за чистење.
  • Одржувајќи ја оригиналната форма без деформација, Божиќните силиконски калапи имаат мазни површини и голема флексибилност, лесно за ослободување на готовиот занает.
  •  Калапот за божиќна торта е полн со божиќни и зимски елементи, дизајнирани со различни божиќни дезени, создавајќи топла божиќна атмосфера за забави.
  • Исто така погодни за правење коцки, ароматерапија, сапуни, свеќи и друго, божиќните силиконски калапи за печење се дизајнирани за правење бонбони, фонданти, чоколади и колачиња, идеални за ексклузивност на вашите уметнички занаети сами.
  • Божиќните силиконски калапи за торта се совршени подароци за вашите пријатели, соседи и семејства кои сакаат занаети, споделувајќи радост и среќа едни со други на забави, популарни кај децата и возрасните.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла колачи снегулки 6/1 silikonska modla novogodisni kolaci

Original price was: 300 ден.Current price is: 179 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД