fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконска модла новогодишна 7/1 Silikonska modla Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Сијалички ѕвезда 192лед 2,2м Sijalck zvezda Original price was: 700 ден.Current price is: 519 ден.

Силиконска модла новогодишна 6/1 silikonska modla novogodisna

Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.

Шифра: 616089 Категории ,
Сподели:

 

  •  БОЖИЌНИ СИЛИКОНСКИ КАЛАПИ – Силиконскиот калап одговара на елементите на божиќната забава, а можете да го користите за да направите вкусни десерти за вашето семејство и пријателите. Овие божиќни силиконски калапи може да се користат за правење сладолед, топки за кекси, чоколадо, мус, бонбони, фондан, торта, желе, пудинг, рачно изработен сапун, свеќи и други занаети.
  • Божиќни силиконски калапи:Може да се користи во микробранова печка, рерна, фрижидер, замрзнувач и машина за миење садови. Овој силиконски калап може да се користи на температури од -40 до +230 °C.
  • ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ: Можете да ги користите овие калапи за полесно и побрзо да ги направите коцките мраз. Материјалот што не се лепи го прави лесен за одлепување и лесен за чистење.
  •  ТРАЈНИ ЗА УПОТРЕБА: Овие калапи се направени од 100% силикон за храна, без BPA, безбедни за употреба. Овој издржлив и флексибилен силиконски калап е добар производ за подготовка на разни закуски.
  • Големина на модла:  Црвен божиќен калап (17cm x 29cm)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла новогодишна 6/1 silikonska modla novogodisna

Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД