fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконска новогодишна модла 6/1 Silikonska modla novogodis Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Силиконска модла новогодишна 6/1 silikonska modla novogodisna Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.

Силиконска модла новогодишна 7/1 Silikonska modla

Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.

Шифра: 616133 Категории ,
Сподели:
  • 【Висококвалитетен материјал】Силиконскиот калап за божиќна модла е направен од силикон за храна кој нема да пука како полипропиленски тацни, ќе најдете одличен производ за правење грицки.
  • 【Повеќенаменски калапи】Како божиќни силиконски калапи може да се користат како печење, калапи за желе, калапи за тврди бонбони, калапи за чоколади, калапи за путер од кикирики, кекси, мафини, леб, а исто така и за правење DIY производи за убавина: , сапун за гости.
  • 【Лесни за чистење】 Божиќните калапи за бонбони се полесни за чистење од традиционалниот плех за печење, лесно може да се исчистат со натопување во топла вода со сапуница по употреба. Останатите трошки ќе станат меки и лесно може да се мијат со мека крпа или во машина за миење садови.
  • Лесно чистење
  • 【Погоден за многу прилики】 Додека божиќните калапи за чоколади се безбедни за употреба во рерна, микробранова печка, машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач. За печење и замрзнување имаат повеќе намени. Задоволете ги вашите различни потреби.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла новогодишна 7/1 Silikonska modla

Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД