fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Филтер пипма интех песочна 12000л/ч filter pumpa pesocna intex Original price was: 25.000 ден.Current price is: 20.090 ден.
Термометар базен интех Termometar za bazen intex Original price was: 200 ден.Current price is: 140 ден.

Скала базен 91см интех Skala bazen

2.990 ден3.890 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

 за базен од Intex го олеснуваат влегувањето и излегувањето од базенот. Изграден со обложена челична рамка и цврсти скали. За базени со висина на ѕид 

  • SKU 28064
  • БОЈА Бела
Избери Големона

91см, 107см, 122см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Скала базен 91см интех Skala bazen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД