fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Склоплива скала MASTER-4

Скала со 4 скалила лесна за склопување и носење

Изработена од високо квалитетни материјали

Подлоги отпорни на лизгање

Максимален капацитет: 100кг

Димензии: 76х47х130цм

Тежина: 27кг

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Скала метална перила 4 Skala metalna perila 185048”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Скала метална перила 4 Skala metalna perila 185048

1.849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД