fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ролетна бамбус 90*220см Roletna bamnus naturl svetla Original price was: 1.100 ден.Current price is: 779 ден.
Скара електрична 2000вв Skara elektricna Original price was: 1.200 ден.Current price is: 849 ден.

Скара електрична Синбо Skara elektricna SINBO

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.349 ден.

Шифра: 503518 Категории ,
Сподели:

Mоќност: 2000 W

5 нивоа на прилагодување

Рачки што не се загреваат

Грејач од не’рѓосувачки челик

Голема површина за готвење: 350х240 мм

Сад што собира маснотии

Незапалива и не испушта токсични гасови
AC220-240V, 50 / 60Hz

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Скара електрична Синбо Skara elektricna SINBO

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.349 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД