fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Скара преносна на ќумур Skara prenosna na kumur

790 ден

SKU: 11005 Категории ,
Сподели:

Уживајте во готвењето на отворено дома, во парк или на плажа со оваа пренослива скара од јаглен. Скарата е направена од тежок печат со челик со цврста печена завршница за издржливост и лесно чистење, со хромирана скара за готвење и ветробранско стакло што ви овозможува да ја прилагодите висината на решетката за готвење. Лесно се склопува и вклучува полица за складирање идеална за готвење хамбургери и колбаси. Преносна скара со јаглен Издржлива и лесна за чистење Решетка за готвење и штитник за ветер Прилагодлива висина на скара Полица за складирање Мерења Дијаметар: 36cm Висина: 56cm Површина за готвење Дијаметар 31,5cm Содржина на пакувањето 1 x Преносна скара со јаглен

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Скара преносна на ќумур Skara prenosna na kumur

790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД