fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Подлога базен 472*472см Podloga bazen Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.090 ден.

Соларен грејач за вода интех Solaren grejac voda intex

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.

Шифра: 012112 Категории ,
Сподели:

Користете ја соларната подлога Intex PVC за да ја зголемите температурата на водата на вашиот надземен базен за приближно 3-5°C (во зависност од надворешните временски услови). Погоден за надземни базени со капацитет до 30280 L и проток на филтер пумпа под 5678 L/h. Отпорен на УВ зраци. Димензии: 120×120 cm. Лесно се чисти и складира. Вклучува бајпас вентил; адаптер тип A и B за Ø 38 mm; точки за прицврстување на цревото за Ø 32 mm; Приклучно црево со должина од 0,5 m со Ø 32 mm.

  • SKU 28685
  • БОЈА Црна

Технички спецификации

Материјал ПВЦ
Боја Црното
Тежина на пакувањето (кг) 2.69
Погоден за максимална големина на базен (l) 30280
Димензии на пакувањето (cm) 17,15 x 31,75 x 22,23
Димензии (см) 120 x 120
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларен грејач за вода интех Solaren grejac voda intex

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД