fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa SP6091

179 ден

SKU: 000169892 Категории ,
Сподели:

Ако сакате да се грижите за секој детал во вашиот дом и да ги поседувате најновите производи кои ќе ви го олеснат животот, купете соларна ламба Пластична црно-бела (9,5 x 38 x 9,5 cm) по најдобра цена.

  • Боја: Црно-бела
  • Материјал: пластика
  • Прибл. димензии: 9,5 x 38 x 9,5 cm
  • Прибл. автономија: 8 ч
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa SP6091

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД