fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa sp6469 Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.
Соларна светилка лампа Splar svetilka lampa sp6452 Original price was: 340 ден.Current price is: 249 ден.

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa SP6418

Original price was: 340 ден.Current price is: 249 ден.

Шифра: 000189938 Категории ,
Сподели:
  • 💡Овие декоративни соларни светилки може да се користат во градини, патеки, тревници. Шупливиот абажур обезбедува посебен и живописен модел на светлина и сенка, создавајќи мека и топла атмосфера.
  • 💡Соларните градинарски светла на отворено, изработени од пластика отпорна на корозија, можат да обезбедат долготрајни перформанси во повеќето временски услови, силни и издржливи, без да се грижат за дожд, снег.
  • 💡Овој пат на сончевата светлина се напојува со соларна енергија, што е многу погодно. Соларната лед светлина може да свети до 8 часа, да обезбеди јасна осветленост, да обезбеди посилен капацитет за полнење и складирање и да обезбеди долготрајна работа.
  • 💡Има прекинувач за вклучување/исклучување на соларното дворно светло. Пред полнење на сонце, проверете дали копчето е во положба „ON“. Светлото за соларна патека автоматски ќе се полни во текот на денот, ќе се отвора во самрак и ќе се затвора во зори, што ви заштедува време и сметки за струја.
  • 💡На пејзажните светла не им требаат други алатки или жици, само лесно склопете и вметнете ја оваа надворешна декоративна сончева светлина во земјата, која е многу погодна за градини, тревници и патеки. (Забелешка: вклучете го прекинувачот пред инсталацијата.)

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa SP6418

Original price was: 340 ден.Current price is: 249 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД