fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa sp6469

219 ден

SKU: 000189937 Категории ,
Сподели:
  • Во режимот за затемнување,  автоматски ќе се уклучи  и ќе ги направи вашата градина, двор, патека светли и убави.
  • Сончевите градинарски светла се направени од стакло, кое има подобра пропустливост на светлина и поголема осветленост од другите пластични нијанси на светилки. Полнење 6-8 часа, батеријата може да се користи 8-10 часа, висока ефикасност и заштеда на енергија.
  • Оваа соларна светлина е водоотпорна IP65, изработена од стаклен абажур и издржлива ABS пластика, дури и при дожд, снег, лапавица или лапавица, сепак може да работи нормално, да ви го осветли патот.
  • Нема потреба да користите други алатки, вметнете ја сончевата светлина директно во мекото тло. Безжично поставување и работа со оваа LED соларна пејзажна светилка. Соларните светилки се со големина од 42см високи x 12см дијаметар.
  •  Ние обезбедуваме услуги за клиентите еден на еден. Ако имате какви било прашања во врска со соларните светилки, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa sp6469

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД