fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Соларна светилка лампа Splar svetilka lampa sp6452

249 ден

SKU: 000189939 Категории ,
Сподели:

Овие прекрасни светла за градинарски колци имаат прекрасен и необичен бакарно-црвен финиш кој изгледа особено добро наспроти зелените тревници и грмушки. Нема потреба од посебен соларен панел и заостанати жици, секоја светилка за клада за фенер има панел вграден во горниот дел, па едноставно ставете го во мека земја во сончева положба. Тие автоматски ќе се вклучат ноќе и фрлаат прекрасни топли бели проекции на земја преку сложените исечени детали на сенката во марокански стил.

  • Вкупна висина 36cm (вклучувајќи го влогот)
  • Дијаметар од 5,5 см
  • Секој фенер има вграден соларен панел
  • Автоматски се вклучува ноќе.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларна светилка лампа Splar svetilka lampa sp6452

249 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД