Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа Ќоше прилагодлива организер бања / Stalaza kose prilagodliva 272688 organizer za samponi

949 ден

Сподели:

  • Прилагодлива голема аголна полица за повеќе бањи со телескопско дејство, со пругање, извртување и заклучување, уредно се вклопува во аголот на вашиот туш (од подот до таванот) или бањата (работ од бањата до таванот) за неколку секунди
  • Столбот е метал, а полиците се изработени од издржлива пластика, со четири многу дарежливи пластични полици од 32 см . Лесно се вклопуваат Бели материјали отпорни на ‘рѓа Издржливите, долготрајни материјали нема да рѓосуваат или обезбојуваат
  • Не се потребни алати Шипката се протега за да одговара на таваните од 5 до 10 стапки Димензии: Ш 33 x Д 21,5 x В 100-320см Само издолжете ја кадичката за да ја монтирате, разновидно одговара
  • Максимално оптоварување – 15 кг
  • Висината на секоја фиока може слободно да се прилагоди со гумен прстен
  • Не’рѓосувачки челик од нерѓосувачки челик и еколошка ПП пластика.
  • Телескопскиот дизајн и двата опсези кои користат може да задоволат повеќе барања за големина.
  • Дизајн на агол; целосно искористете го резервниот простор.
  • Дизајн на исправен штанд, без алатки, без дупчење потребни за склопување.
  • Шипката се протега за да одговара на таваните од 5 до 10 стапки Димензии: Ш 33 x Д 21,5 x В 100-320 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа Ќоше прилагодлива организер бања / Stalaza kose prilagodliva 272688 organizer za samponi”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа Ќоше прилагодлива организер бања / Stalaza kose prilagodliva 272688 organizer za samponi

949 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД