Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа полица ќоше пластика 4/1 Stalaza polica kose plasticna b165-2

299 ден

бела
крем
плава
сива
Сподели:

Повеќекратна полица за лесно складирање со уникатен дизајн на сталажата со четири  решетки, ова е идеално решение за складирање и лесен пристап до зеленчук и овошје во вашата кујна. чувајте широк спектар на прехранбени производи како кромид, компири, лук, ѓумбир и повеќе во оваа корпа со овошје и веднаш добијте лесен пристап до вашиот најчесто користен зеленчук. лесно да ја преместите корпата со овошје од едно место на друго без никакви проблеми. Високо издржлив квалитет на градба изработена од 100%  пластика, корпа со овошје со 4 решетки е изградена да трае долго, дури и со редовна употреба. нула контаминација на вашите складирани прехранбени производи.

Димензија 28*37*75см

Димензии 28 × 37 × 75 cm
Избери Боја~

, , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа полица ќоше пластика 4/1 Stalaza polica kose plasticna b165-2”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа полица ќоше пластика 4/1 Stalaza polica kose plasticna b165-2

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД