fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Сталажа полица мултинаменка пвц Stalaza polica multinamenska PVC OM3102 Original price was: 1.200 ден.Current price is: 949 ден.
Чаши Тајмлес пасабахче стаклени Casi Timeless stakleni pasabahce 4/1 365ml 520205 Original price was: 700 ден.Current price is: 599 ден.
Продадено!

Сталажа полица мултинаменска PVC stalaza polica multinamenska PVC ОМ1108

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.649 ден.

Сподели:
  • Сталажа Омбег 6 нивоа Модуларна полица Организатор за бања Кујна Балкон Дневна соба Градина Организатор.

  • Модуларната полица Ombeg можете да ја користите во вашата бања, кујна, дневна соба, балкон и градина, која е дизајнирана да се усогласи со секој простор и стил на декорација.

  • Ombeg Полицата со изглед на дрво со 6 нивоа има повеќе комбинации на склопување во правоаголен формат.

  • Материјал: Изработен од Bpa Free висококвалитетен полипропилен.

  • Брзо и лесно се инсталира без алатки.

  • Димензии:108 X 100 X 29 cm.

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа полица мултинаменска PVC stalaza polica multinamenska PVC ОМ1108”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа полица мултинаменска PVC stalaza polica multinamenska PVC ОМ1108

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.649 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД