fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа полица за обувки и кондури Stalaza polica za obuvki konduri plasticna 5/1 B109-1

450 ден

SKU: 593283 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

ДИМЕНЗИЈА :300 x 480 x 800 mm

Димензии 300 × 480 × 800 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа полица за обувки и кондури Stalaza polica za obuvki konduri plasticna 5/1 B109-1”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа полица за обувки и кондури Stalaza polica za obuvki konduri plasticna 5/1 B109-1

450 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД