fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сталажа, организер полица за овошје и храна /stalaza organizer polica za ovosje i hrana

1.449 ден1.949 ден

бела
крем
Сподели:
➡️ Организаторот со својот стилски изглед ги прави вашата бања, кујна и други соби уредни и покорисни. Благодарение на неговите тркала, можете лесно да ја промените неговата локација.
✅ Организирајте го просторот во Вашиот дом со уникатната повеќенаменска сталажа што ќе ви овозможи функционалност и организација на најразновидни работи во домот.
✅ Можете да организирате многу материјали и лесно да ги користите
👉 Лесна инсталација
👉 Без употреба на алат

 

 

Избери Боја~

,

модел

3, 4

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа, организер полица за овошје и храна /stalaza organizer polica za ovosje i hrana

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД