Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа за бања на закачување со три прегради L791 Stalaza za banja na zakacuvanje so tri pregradi

349 ден

Сподели:

Qlux 3 полица закачалка за бања Бела L-791

Има прилагодлив систем на полица.

Не рѓосува

Изработен е од пластичен материјал погоден за здравје.

Бренд: Qlux Ideas

Димензии на производот: 25x13x71 cm

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа за бања на закачување со три прегради L791 Stalaza za banja na zakacuvanje so tri pregradi

349 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД