fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Сет џогер со кофа на преклоп / set kofa so dzoger na preklop Original price was: 1.200 ден.Current price is: 899 ден.
Рачна дигитална вага за мерење на багаж / vaga racna digitalna Original price was: 400 ден.Current price is: 249 ден.

Сталажа полица организер метален бања / Stalaza polica organizer banja

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.279 ден.

Сподели:
  • [Материјал од нерѓосувачки челик]: Задебелена челична цевка со хардверски додатоци, водоотпорна, поиздржлива носивост, лесна за чистење.
  • [Цврста и издржлива]Полицата е направена од дебела челична цевка, а челичната цевка на ѕидот е зајакната со лепак за зајакнување, така што полицата не е лесна за движење. Прилагодливи стапала на дното за лесно прилагодување.
  • [Голем простор]Ви овозможува да поставувате објекти со различна висина; Како што се стотоалети како што се крпи, тоалетна хартија, шампон, и 3 дополнителни држачи за пешкири и држачи за хартиени крпи.
  • [Заштеда на простор]: Постојаниот под без удирање, совршенство е да се украси бањата и да се заштеди простор. Оваа единица за полици ја користи предноста на потрошениот простор за складирање над машината за перење и тоалетот.
  • [Добра услуга за клиенти] Доколку имате какви било прашања за инсталирање на производот, Ве молиме слободно контактирајте со нашиот пријателски персонал. Ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро.
Име на производ Полица за тоалет за бања над Шолја/Машина за перење Полица за складирање мебел за бања
Материјал Нерѓосувачки челик
Карактеристика Полица за тоалет, полица за Шолја/машина за перење, Функција за бања
Боја Сина, бела, розова
Големина 150*25*42/62см прилагодливо
MOQ 1
Пакет Стандардно извезено картон
Употреба Бања

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

,

ГОЛЕМИНА

42см, 62см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа полица организер метален бања / Stalaza polica organizer banja

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.279 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД