fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стапка правоаголна 50x80cm кадифена 805473

449 ден

бела
кафеава
сива
SKU: 805473 Категорија Ознака:
Сподели:
Овие килими се изработени од висококвалитетна ткаенина од микрофибер, кадифена површина, сунѓер, без мирис,
душеци за играње деца, меки и меки, го прави уште помек за одење
Разновидна употреба: Совршена големина за вашите деца или домашни миленици кои седат и си играат на неа, килимите за спална соба се одлични за домашен украс, идеални за детска соба за играње, подлога за кревети, спална соба, живеење соба, соба за спиење, соба за расадници Меки и удобен
Дизајнот на долниот дел што не се лизга е идеален за дрвени или други материјали на подни површини и не се движи, теписите од областа се даваат вашиот стил на домот и совршен додаток на детската соба
Упатство за перење:
Како да го одржувате килимот чист? Рачно да го измиете или да ги избришете не чистите делови
Самиот материјал ќе ве измами да застанете или да седнете на удобната и мека стапка и да вршете повеќе активности додека сте на неа.
Задниот материјал на подлогата има гумирани точки за заштита на подот и е антилизгачка, која има голема функција на апсурдност до подот и избегнува движење на душекот што може многу да ве заштити од лизгање.
Прекрасен декор за украсување на вашиот дом..

 

 

 

 

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стапка правоаголна 50x80cm кадифена 805473

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД